אודות מיכל 

אני שואפת לצור שיפור משמעותי בחיים של אנשים. אני מבינה לעומק כמה העיצוב משפיע על ההתנהלות בבית, על נפש האדם, על השקט והשלווה הפנימית.

 

תודה שהגעתם לכאן.

 

אני מיכל, אמא לנתיב וענבר, נשואה לגיא ומתגוררת מ 2022 בכפר ורדים הציורי אחרי שעזבנו את גבעתיים הקסומה שהיתה לנו לבית מעל ל 13 שנים. 

 

ב 2013 החלטתי שהגיע הזמן לשנות מסלול ולתת ביטוי לתשוקה שבערה בי מאז הילדות. הרגשתי שאני יכולה להשתמש בכישורים וביצירתיות שלי על מנת לשנות חיים של אנשים אחרים ולעשות טוב בעולם. עזבתי את כלוב הזהב בתחום המכשור הדיאגנוסטי. נרשמתי ללימודי עיצוב פנים בבית הספר הפרטי בת"א 6b וסיימתי אותם בהצטיינות. 

כל חיי חיפשתי את האסטטיקה והרוגע שמתלווה אליה. גדלתי להורים מסורים ואוהבים בבית חם שהיה חף מעיצוב, ואני, בדרכי שלי, הייתי מציירת וצובעת, מסדרת, תולה ונעזרת בכל הכלים שהיו לי כילדה כדי לצור לעצמי את המקום האישי שלי. היום אני יודעת להביא לבתי הלקוחות את אותה התרגשות שהיתה לי כילדה ולשלב אותה עם ארגז כלים עשיר ומקצועי והמון הקשבה. 

אני מודה שפרויקטים שמנים לבתי פאר פחות מלהיבים אותי. שינוי מבית יפה לבית יפה יותר לא מספק אותי, אני צריכה לראות שינויים משמעותיים, כאלו שמתבטאים בנפש האדם. אני צריכה לדעת שעשיתי שינוי אמיתי בחייו של מישהו, ששיניתי לא רק את הספה אלא את התחושה של האדם הזה בסוף יום העבודה שלו ושאפשרתי ליותר שמחה ואור להכנס אל בין החדרים... 


לפעמים הבתים שזקוקים לשינוי הכי גדול שייכים ללקוחות עם תקציב ומשאבים מוגבלים. אני לא רוצה לוותר עליהם ורוצה להיות חלק מהשינוי המרגש שהם יעברו לכן יצרתי עבורם את חבילת הליווי הנקודתית שלרב לא עוברת את ה 5,000 שח.

DSC09251_edited.jpg
זה כמו ההבדל בין לשרוד ללשגשג!

היום הגישה הרווחת היא שעיצוב פנים הוא לא מותרות, לא רק לעשירים.

כל אדם מוכשר במשהו, אבל לא לכל אדם יש את ההבנה כיצד לתכנן ולעצב את הבית שלו כך שירגיש שמיצה את הפוטנציאל התכנוני והרגשי שהבית יוכל לספק לו.

 

עיצוב פנים מדויק משפיע לחיוב על איכות החיים של הנמצאים בו. זה כמו ההבדל בין לשרוד ללשגשג. אם ברצוננו לקחת את החלומות שלנו צעד אחד קדימה, ולעבור לשלב השגשוג זה המקום להפוך את סביבת החיים לאופטימלית. כזו שמעוררת השראה, שנוחה לשימוש, שמייצרת גירויים אינטלקטואליים, שמאפשרת שהייה נינוחה ומלאת ביטחון.

 

להפוך את התחושה הרגילה של "הכל בסדר, אני מסתפק במה שיש לי", להרגשה העילאית של "וואו, אילו חיים נפלאים ומרגשים אני הולך להעביר תחת קורת הגג הזאת!". 

תנו לי אתגרים - זה הכיף שלי! אין לי סיפוק גדול יותר מלהפיק מתוכי רעיון יצירתי שאף אחד לא חשב עליו בעבר

הראייה המרחבית שלי והיכולת לחשוב מחוץ לקופסא מאפשרים לי להציע פתרונות יצירתיים ולעיתים מסייעים לי להתגבר על אתגרים תכנוניים לא פשוטים. אני מביאה איתי את היכולת לחלק באופן אופטימלי את החלל הנתון, תוך ניצול חכם של שטחים שנחשבים "מתים" גם בדירות קטנות. 

תהליך העבודה המשותף תלוי בהיקף הפרוייקט. בהתאם לצורך נעבור יד ביד בין שלבים הבאים:

1. גיבוש פרוגרמה להבנת צרכי הלקוח, נתוני החלל, הקונספט העיצובי והתקציב     

2. הכנת הדמיות תלת מימד על מנת להמחיש את מבנה החלל המוצע והעמדת הריהוט     

3. הפקת סט תכניות עבור בעלי המקצוע השונים וכתב כמויות למכרז קבלנים      

4. ליווי לבחירת חומרי גמר, תאורה, ריהוט ועוד

5. ליווי ופיקוח עליון במהלך העבודות   

כל פרויקט הוא ייחודי ושונה, תראו זאת בתיק העבודות שלי. 

אתם מחפשים את האדם הנכון ללוות אתכם? 

אם קראתם עד לכאן אתם רציניים. השלב הבא יהיה להתקשר אלי.

בואו נקבע פגישת היכרות במהלכה נבחן יחד כיצד נהפוך את החלומות שלכם למציאות יומיומית שתקפיץ אתכם לשלב הבא בחיים, ועדיין לא תגלוש ממסגרת התקציב שקבעתם.

אתם גרים במרכז וזקוקים לליווי נקודתי? נהדר! אני כאן בשבילכם.

דברו איתי ואספר לכם איך אנחנו עושים את זה. 

מיכל