top of page

אודות מיכל 

אני שואפת לצור שיפור משמעותי בחיים של אנשים. אני מבינה לעומק כמה העיצוב משפיע על ההתנהלות בבית, על נפש האדם, על השקט והשלווה הפנימית.

 

תודה שהגעתם לכאן.

 

אני מיכל, אמא לנתיב וענבר, נשואה לגיא. ב 2022 עזבנו את גבעתיים אחרי 13 שנה ועברנו לכפר ורדים בגליל המערבי. 

כל חיי חיפשתי את האסטטיקה והרוגע שמתלווה אליה ואת התשוקה הזאת אני מביאה איתי לעבודה בשילוב ארגז כלים עשיר ומקצועי והמון הקשבה.

ב 2013 החלטתי שהגיע הזמן להגשים חלומות ולתת ביטוי לתשוקה שבערה בי מאז הילדות. הרגשתי שאני יכולה להשתמש בכישורים וביצירתיות שלי על מנת לשנות חיים של אנשים אחרים ולעשות טוב בעולם. התפטרתי מעבודתי כשאת מכירות ואפליקציה בתחום המכשור הדיאגנוסטי, נרשמתי ללימודי עיצוב פנים בבית הספר 6b בת"א וסיימתי אותם בהצטיינות.  

אני מודה שפרויקטים שמנים לבתי פאר פחות מלהיבים אותי. שינוי מבית יפה לבית יפה יותר לא מספק אותי, אני צריכה לראות שינויים משמעותיים, כאלו שמתבטאים בנפש האדם. חשוב לי להכניס שינוי אמיתי לחיי הלקוחות שלי. לדעת ששיניתי לא רק את הספה אלא את התחושה של האדם הזה בסוף יום העבודה שלו ושאפשרתי ליותר שמחה ואור להכנס אל החדרים.


לפעמים הבתים שזקוקים לשינוי הכי גדול שייכים ללקוחות עם תקציב ומשאבים מוגבלים. אני רוצה להיות חלק משינוי משמעותי גם בחייהם של לקוחות עם תקציבים מוגבלים, לכן יצרתי עבורם את חבילת הליווי הממוקדת שלרב לא עוברת את ה 5,000 שח. שינוי שאפשר להגיע אליו מתוך הידע והניסיון שלי במספר מצומצם של שעות עבודה.

זה כמו ההבדל בין לשרוד ללשגשג!

היום הגישה הרווחת היא שעיצוב פנים הוא לא מותרות.

כל אדם מוכשר במשהו, אבל לא לכל אדם יש את ההבנה כיצד לתכנן ולעצב את הבית שלו כך שירגיש שמיצה את הפוטנציאל התכנוני והרגשי שהבית יוכל לספק לו.

 

עיצוב פנים מדויק משפיע לחיוב על איכות החיים של הנמצאים בו. זה כמו ההבדל בין לשרוד ללשגשג. אם ברצוננו לקחת את החלומות שלנו צעד אחד קדימה, ולעבור לשלב השגשוג זה המקום להפוך את סביבת החיים לאופטימלית. כזו שמעוררת השראה, שנוחה לשימוש, שמייצרת גירויים אינטלקטואליים, שמאפשרת שהייה נינוחה ומלאת ביטחון.

 

להפוך את התחושה הרגילה של "הכל בסדר, אני מסתפק במה שיש לי", להרגשה העילאית של "וואו, אילו חיים נפלאים ומרגשים אני הולך להעביר תחת קורת הגג הזאת!". 

תנו לי אתגרים - זה הכיף שלי! אין לי סיפוק גדול יותר מלהפיק מתוכי רעיון יצירתי שאף אחד לא חשב עליו בעבר

הראייה המרחבית שלי והיכולת לחשוב מחוץ לקופסא מאפשרים לי להציע פתרונות יצירתיים ולעיתים מסייעים לי להתגבר על אתגרים תכנוניים לא פשוטים. אני מביאה איתי את היכולת לחלק באופן אופטימלי את החלל הנתון, תוך ניצול חכם של שטחים שנחשבים "מתים" גם בדירות קטנות. 

תהליך העבודה המשותף תלוי בהיקף הפרוייקט. בהתאם לצורך נעבור יד ביד בין שלבים הבאים:

1. גיבוש פרוגרמה להבנת צרכי הלקוח, נתוני החלל, הקונספט העיצובי והתקציב     

2. הכנת הדמיות תלת מימד על מנת להמחיש את מבנה החלל המוצע והעמדת הריהוט     

3. הפקת סט תכניות עבור בעלי המקצוע השונים וכתב כמויות למכרז קבלנים      

4. ליווי לבחירת חומרי גמר, תאורה, ריהוט ועוד

5. ליווי ופיקוח עליון במהלך העבודות   

כל פרויקט הוא ייחודי ושונה, תראו זאת בתיק העבודות שלי. 

אתם מחפשים את האדם הנכון ללוות אתכם? 

אם קראתם עד לכאן אתם רציניים. השלב הבא יהיה להתקשר אלי.

בואו נקבע פגישת היכרות במהלכה נבחן יחד כיצד נהפוך את החלומות שלכם למציאות יומיומית שתקפיץ אתכם לשלב הבא בחיים, ועדיין לא תגלוש ממסגרת התקציב שקבעתם.

אתם גרים במרכז וזקוקים לליווי נקודתי? נהדר! אני כאן בשבילכם.

דברו איתי ואספר לכם איך אנחנו עושים את זה. 

מיכל 

DSC09251_edited.jpg
bottom of page