top of page

ליווי מקצועי בהתאמה אישית 

1פגישת ייעוץ

האם גם אתם מתקשים לקבל החלטות בעצמכם? לבחור חומרי גמר, להבין את היקף עלויות השיפוץ, לאשר תכנית חלוקה של הנכס, לבחור סגנון עיצובי? יש כל כך הרבה החלטות שצריך לקבל ולפעמים ליווי מקצועי נקודתי יכל להתיר את הפלונטר ולאפשר לכם להמשיך בתהליך השיפוץ לבד. 

אני מציעה לכם פגישת ייעוץ חד פעמית בת 3 שעות בביתכם, במהלכה תקבלו טיפים שימושיים לתכנון החלל, לוח השראה וחידוד הסגנון המועדף עליכם, מסגרת תקציב כללית ופתרון נקודתי של בעיות בהם נתקלתם. כל זה בליווי הדמיות וארגז כלים מקצועי ועשיר והכל בהתאם לצורך שלכם.

עלות פגישת ייעוץ - 1,200 שח כולל מע"מ

2 ליווי לבחירת חומרי גמר וריהוט 

אתם אנשים עסוקים והתברברות בחנויות ובאולמות תצוגה לא מתאימה לכם? אסטטיקה והתאמת צבעים חומרים זה לא הצד החזק שלכם? אתם בטוחים שאין מילה כזו "אינטרפוץ"?
שרות ליווי ממוקד של עד 6 שעות לבחירת ריהוט בחנויות וחומרי גמר באולמות התצוגה אשר יחל בפגישת מיקוד בת שעה במהלכה נבין יחד מה הסגנון האהוב עליכם, נבין את מסגרת התקציב ומהם העדפותיכם האישיות. 

באולם התצוגה נבחר אינטרפוצים וברזים, כלים סניטריים, אריחים וחיפויים לחדרי הרחצה וריצוף ופרקט לכלל הבית. בחנויות הריהוט והאקססוריז נבחר מערכת ישיבה, פינת אוכל, אומנות, טקסטיל, גופי תאורה, ריהוט משלים ועוד.

עלות יום ליווי - 1,800 שח כולל מעמ 

חומרי גמר.jpg

3 זיהוי פוטנציאל נכס לקראת רכישה

יש לכם הזדמנות לעבור לדירה גדולה יותר אבל אתם לא בטוחים שהיא תענה על הצרכים של המשפחה? אתם עומדים בפני רכישת נכס להשקעה אך חסר לכם החזון למינוף הנכס?

 

תאמו איתי ביקור בנכס​ ויחד נבין כיצד ניתן לשדרג את החלל, האם הוא עונה לכל הצרכים שלכם, מה האפשרויות שעומדות בפניכם וכמה כסף תצטרכו לגייס לשיפוץ.

עלות פגישה בנכס וקבלת סיכום ביקור - 2,500 שח 

Family Viewing House

4 ייעוץ תכנוני ממוקד

חבילה ממוקדת בת 2 פגישות שמטרתה להציג בפניכם את חלוקת החלל האופטימאלית. במהלך הפגישה הראשונה אאסוף מכם מידע ואקבל תכניות אדריכליות של הנכס. בפגישה השניה תקבלו 2-3 סקיצות של חלוקה אופציונאלית של החלל בהדמיות תלת מימד בסיסיות.
החלוקה תבוצע תוך התחשבות בצרכים שלכם, בנתוני החלל ומיקום התשתיות. תנתן התייחסות למיקום כללי של ריהוט, לפתרונות אחסון, פרקטיות ומיקסום הפוטנציאל של כל חדר בבית.
 
בתום התהליך תמסר לכם תכנית העמדה אדריכלית ובה פירוט מידות, מיקום ריהוט וציון הערות חשובות.

עלות החבילה 3,900 שח כולל מע"מ.

5 ליווי מלא יד ביד

ליווי מלא משלב הגדרת הצרכים והחלומות, בחירת הקו העיצובי, תכנון החלל מחדש בליווי הדמיות תלת מימד, ניהול תקציב, הכנת סט תכניות עבודה מפורטות (בניה, הריסה, אינסטלציה, חשמל, תאורה, גבס, תקרה, מיזוג, נגרות, מסגרות, אלומיניום וכו'), הכנת כתב כמויות וניהול מכרז בין קבלנים, ליווי לבחירת חומרי גמר, פיקוח עליון במהלך העבודות וליווי מלא להלבשת הבית.

המחיר נע בין 18 ל 45 אלף שח ותלוי במורכבות הפרויקט, הצעת מחיר מדויקת  תמסר לאחר פגישה.

home keys
אז עיצוב דירה או עסק עומדים על הפרק?

מעוניינים לשפץ או לעצב מחדש את מרחב המגורים או חלל העבודה? מחפשים מעצב שיביא גישה מרעננת ואותנטית, שתציב אתכם ואת המטרות שלכם במרכז הפרויקט? הגעתם למקום הנכון!

אתם מוזמנים ליצור עמי קשר ולקבוע פגישת היכרות ללא עלות. במהלכה נבחן יחד כיצד נהפוך את הפנטזיה החלומית שלכם למציאות יומיומית שתקפיץ אתכם לשלב הבא בחיים, ועדיין לא תגלוש ממסגרת התקציב שקבעתם.

מיכל גוטמן
רוצים לשמוע עוד? התקשרו אלי כעת או השאירו פרטים ואצור קשר בהקדם

Thanks! Message sent.

bottom of page